0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
بازی انفجار
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Norway
Eliteserien
Sarpsborg 08
۲
۰
Mjondalen
Finished
۰۰:۳۰
Thailand
Thai League 2
Chainat FC
-
-
Udon Thani FC
Cancelled
۱۵:۳۰
Samut Sakhon FC
-
-
Khon Kaen United FC
Cancelled
۱۶:۳۰
MOF Customs United FC
-
-
Grand Andaman Ranong United FC
Cancelled
۱۷:۳۰
Turkey Amateur
2nd Lig
Etimesgut Belediyespor
۱
۰
Bodrum Belediyesi Bodrumspor
Finished
۱۶:۳۰
Belarus
Vtoraya Liga
FC Dnepr Mogilev
-
-
Dnepr Rohachev
Cancelled
۱۶:۳۰
Belarus
Pervaya Liga
Lokomotiv Gomel
-
-
FK Arsenal Dzerzhinsk
Cancelled
۱۶:۳۰
Naftan Novopolotsk
-
-
FC NFK Minsk
Cancelled
۱۶:۳۰
FC Oshmyany
-
-
FC Lida
Cancelled
۱۷:۳۰
Turkey Amateur
3. Lig, Group 2
Mardin Fosfat Spor
-
-
Tokatspor
Cancelled
۱۶:۳۰
Georgia
National League 3
FC Kolkheti-1913 Poti
-
-
FC Kolkheti Khobi
Cancelled
۱۶:۳۰
Russia
PFL, South
Legion-Dynamo
-
-
FC Inter Cherkessk
Cancelled
۱۶:۳۰
Russia
PFL, Ural-Povolzhye
FC Tyumen
-
-
FC Chelyabinsk
Cancelled
۱۶:۳۰
Zvezda Perm
-
-
FC Ural-2 Yekaterinburg
Cancelled
۱۶:۳۰
Simulated Reality League
Bundesliga SRL
VfL Wolfsburg SRL
-
-
Bayer 04 Leverkusen SRL
Cancelled
۱۶:۳۰
RB Leipzig SRL
-
-
1. FSV Mainz 05 SRL
Cancelled
۱۶:۳۰
Germany Amateur
Oberliga Niedersachsen
Eintracht Northeim
-
-
HSC Tundern
Cancelled
۱۶:۳۰
Finland
Kakkonen, Group B
KaaPo Kaarinan Pojat
-
-
P-Iirot
Cancelled
۱۵:۳۰
Ukraine
Druga Liga
Obolon-Brovar-2 Bucha
-
-
FC Podillya Khmelnytskyi
Cancelled
۱۵:۳۰
FC Rubikon Kyiv
-
-
Chaika Petropavlovskaya Borshagovka
Cancelled
۱۶:۳۰
FC Peremoga Dnipro
-
-
Kryvbas 2020
Cancelled
۱۷:۳۰
Volyn-D Lutsk
-
-
FC Kalush
Cancelled
۱۸:۳۰
FSC Bukovyna Chernivtsi
-
-
FC Uzhgorod
Cancelled
۱۸:۳۰
Austria Amateur
Bundesliga, Women
Skv Altenmarkt
-
-
SK Sturm Graz
Cancelled
۱۶:۳۰
Denmark
2nd Division
Slagelse BI
-
-
Hillerod Fodbold
Cancelled
۱۵:۳۰
Russia
PFL, Center
Khimik-Arsenal Tula
-
-
FC Strogino Moscow
Cancelled
۱۵:۳۰
FC Sokol Saratov
-
-
FC Avangard Kursk
Cancelled
۱۵:۳۰
FC Krasny
-
-
Saturn Ramenskoye
Cancelled
۱۸:۳۰
Sweden
2nd Div, Vastra Gotaland
KSF Prespa Birlik
-
-
Eslovs BK
Cancelled
۱۵:۳۰
Germany Amateur
Regionalliga Northeast
SV Babelsberg
-
-
Energie Cottbus
Cancelled
۱۵:۳۰
Finland Amateur
3 Division South 2
Nurmijarven Jalkapalloseura 2
-
-
Tups
Cancelled
۱۵:۳۰
Iceland
1. deild, Women
Haukar
-
-
Volsungur
Cancelled
۱۵:۳۰
Thailand
Thai League 1
Trat FC
-
-
Prachuap FC
Cancelled
۱۵:۳۰
Muang Thong United
-
-
Samut Prakan City FC
Cancelled
۱۵:۳۰
Nakhon Ratchasima FC
-
-
Chiangrai United
Cancelled
۱۶:۳۰
Port FC
-
-
Chonburi FC
Cancelled
۱۸:۳۰
Muang Thong United
-
-
Chiangrai United
Cancelled
۱۸:۳۰
Tanzania
Premier League
Mbeya City FC
-
-
Azam FC
Cancelled
۱۵:۳۰
Coastal Union FC
-
-
Dodoma FC
Cancelled
۱۷:۳۰
Simba SC
-
-
Biashara United Mara
Cancelled
۲۰:۳۰
Belarus
Vysshaya Liga
FC Isloch
۲
۱
FC Dinamo Minsk
Finished
۱۴:۳۰
Japan
J.League 2
Machida Zelvia
۰
۰
Omiya Ardija
Finished
۱۴:۳۰
Lithuania
Women A Lyga
FK Banga Gargzdai
-
-
MFA Zalgiris Vilnius
Cancelled
۱۴:۳۰
Sweden
Div 1, Norra
Sollentuna FF
-
-
IF Sylvia
Cancelled
۱۶:۳۰
Finland
U20 SM
VJS
-
-
Tampereen Ilves
Cancelled
۱۶:۳۰
Russia
Saint Petersburg Cup
Zvezda St Petersburg
-
-
FK Maksima
Cancelled
۱۴:۳۰
Baltavto St Petersburg
-
-
FK Yadro St Petersburg
Cancelled
۱۹:۳۰
Slovenia
2nd Liga
NK Brda
-
-
NK Dekani
Cancelled
۱۸:۳۰
Norway Amateur
U19 Leagues
Jardar
-
-
Oevrevoll Hosle IL
Cancelled
۲۲:۳۰
Poland
III Liga, Group 3
Ruch Chorzow
-
-
KS Lechia Zielona Gora
Cancelled
۲۱:۳۰
Costa Rica
Liga de Ascenso, Apertura
AD Municipal Turrialba FC
-
-
Puerto Golfito FC
Cancelled
۲۱:۳۰
Spain
LaLiga 2
UD Almeria
-
-
Real Zaragoza
Postponed
۲۱:۳۰
Montenegro
1. CFL
FK Mladost Ljeskopolje
۰
۰
FK Jezero Plav
Finished
۲۱:۳۰
Morocco
Botola
Raja Beni Mellal
۰
۱
Ittihad Tanger
Finished
۲۰:۳۰
Latvia
Virsliga
Riga FC
-
-
Valmiera FK/BJSS
Cancelled
۲۰:۳۰
Finland
Veikkausliiga
Rovaniemen Palloseura
-
-
Kuopion Palloseura
Cancelled
۲۰:۰۰
International Clubs
AFC Champions League
Shahr Khodro FC
۰
۰
AL Hilal (KSA)
Finished
۱۹:۳۰
AL Ahli Saudi FC
-
-
AL Wahda FC (UAE)
Cancelled
۲۱:۳۰
Cyprus
1st Division
AC Omonia Nicosia
-
-
AEK Larnaca
Cancelled
۱۹:۳۰
Austria Amateur
Regionalliga Tirol
SC Schwaz
-
-
SC Imst 1933
Cancelled
۱۹:۳۰
Croatia
3. Hnl, East
NK Granicar Zupanja
-
-
NK Bedem Ivankovo
Cancelled
۱۸:۳۰
Ukraine
Persha Liga
Krystal Kherson
-
-
FC Polissya
Cancelled
۱۶:۳۰
FC Metalist 1925
-
-
Agrobiznes Volochisk
Cancelled
۲۰:۳۰
Slovenia
3. Snl
NK Cirkulane
-
-
NK Podvinci
Cancelled
۱۸:۳۰
Mexico
Liga MX, Women, Apertura
Pumas Unam
-
-
CD Guadalajara
Cancelled
۱۸:۳۰
Nicaragua
Segunda Division
CS Municipal
-
-
America Jde
Cancelled
۱۸:۳۰
Burundi
Setka Cup, Women
AS Inter Star
-
-
Rukinzo FC
Cancelled
۱۸:۳۰
Brazil
U20 Carioca, Serie A
Macae Esporte
-
-
Fluminense FC RJ
Cancelled
۱۷:۳۰
Ukraine
Amateur Championship
FC Junist Verchnia Bilka
-
-
Mfa Mukachevo
Cancelled
۱۷:۳۰
Belarus
Alf Championship, Vysshaya Liga
Goryn
-
-
Zhodino-Uzhnoe
Cancelled
۱۷:۳۰
Eksitek
-
-
Curva Nord
Cancelled
۲۲:۳۰
Hungary
Magyar Kupa
Tiszafoldvar Vse
-
-
Fehervar FC
Cancelled
۱۷:۳۰
Szegedi Vasutas SE
-
-
Szombathelyi Haladas FC
Cancelled
۱۷:۳۰
Zalaszentgroti VFC
-
-
Nagyatadi FC
Cancelled
۱۷:۳۰
Esmtk Budapest
-
-
Tallya KSE
Cancelled
۱۷:۳۰
Senyo Carnifex FC
-
-
Vasas FC
Cancelled
۱۷:۳۰
FC Hatvan
-
-
Paksi FC
Cancelled
۱۷:۳۰
Austria Amateur
Kärntner Liga
ASKO Kottmannsdorf
-
-
Asko St.michael/Bl.
Cancelled
۱۶:۳۰
Switzerland
Erste Liga Classic
FC Luzern II
-
-
Zug 94
Cancelled
۱۶:۳۰
Norway
2nd Division Group 2
Bryne FK
-
-
Levanger
Cancelled
۱۶:۳۰
Estonia
Esiliiga B
Viimsi JK
-
-
Rakvere JK Tarvas
Cancelled
۱۴:۳۰
Laanemaa JK Haapsalu
-
-
Voru FC Helios
Cancelled
۱۴:۳۰
Russia
PFL, West
FC Zenit-2 St Petersburg
-
-
FC Tver
Cancelled
۱۴:۳۰
Znamya Truda
-
-
Luki-Energiya V.luki
Cancelled
۱۴:۳۰
Zvezda St Petersburg
-
-
FC Olimp Dolgoprudny
Cancelled
۱۶:۳۰
Poland
Ekstraklasa
Legia Warszawa
۱
۳
KS Gornik Zabrze
Finished
۰۰:۳۰
Australia
NSW Premier League, Women
Bankstown City FC
-
-
Blacktown Spartans FC
Cancelled
۰۹:۳۰
Illawarra Stingrays
-
-
North West Sydney Koalas
Cancelled
۰۹:۳۰
Sydney University SFC
-
-
Northern Tigers
Cancelled
۰۹:۳۰
Macarthur Rams
-
-
Manly United FC
Cancelled
۱۱:۳۰
Apia Leichhardt FC
-
-
Emerging Jets
Cancelled
۱۳:۳۰
China
China League
Nantong Zhiyun FC
-
-
Changchun Yatai
Cancelled
۱۱:۳۰
Guizhou Hengfeng FC
-
-
Liaoning Shenyang Urban FC
Cancelled
۱۱:۳۰
Taizhou Yuanda
-
-
Chengdu Qianbao
Cancelled
۱۵:۳۰
Jiangxi Liansheng FC
-
-
Meizhou Hakka FC
Cancelled
۱۵:۳۰
Simulated Reality League
K-League 1 Srl
Incheon United FC SRL
-
-
Ulsan Hyundai FC SRL
Cancelled
۱۱:۳۰
FC Seoul SRL
-
-
Daegu FC SRL
Cancelled
۱۱:۳۰
Pohang Steelers SRL
-
-
Sangju Sangmu Phoenix SRL
Cancelled
۱۱:۳۰
Simulated Reality League
Turkey Super Lig SRL
Istanbul Basaksehir FK SRL
-
-
Galatasaray SK SRL
Cancelled
۱۱:۳۰
Gaziantep SRL
-
-
Fatih Karagumruk SK Srl
Cancelled
۱۱:۳۰
Kasimpasa SRL
-
-
Caykur Rizespor SRL
Cancelled
۱۱:۳۰
Buyuksehir Belediye Erzurumspor Srl
-
-
Sivasspor SRL
Cancelled
۱۱:۳۰
Uzbekistan
Pro League
Pakhtakor-79
-
-
FK Rubin
Cancelled
۱۱:۳۰
FC Pakhtakor Tashkent
-
-
FK Lokomotiv BFK Tashkent
Cancelled
۱۱:۳۰
FK Yangiyer
-
-
FK Gijduvon
Cancelled
۱۱:۳۰
FK Andijon-2
-
-
FK Yashnobod
Cancelled
۱۵:۳۰
FK Aral Nukus
-
-
Jizzakh-Bars
Cancelled
۱۵:۳۰
FK Chigatoy
-
-
FK Zirabuloq
Cancelled
۱۵:۳۰
Hong Kong, China
Premier League
R&F (HK)
-
-
Southern District Football Club
Cancelled
۱۱:۳۰
Australia
NPL, Queensland
Sunshine Coast Wanderers
-
-
Moreton Bay United FC
Cancelled
۱۰:۳۰
Capalaba Bulldogs
-
-
Brisbane Roar FC
Cancelled
۱۱:۳۰
Republic of Korea
K-League 1
Incheon United FC
۰
۱
Ulsan Hyundai FC
Finished
۱۰:۳۰
Pohang Steelers FC
۴
۳
Sangju Sangmu Phoenix
Finished
۱۲:۳۰
Jeonbuk Hyundai Motors
۲
۰
Busan I Park
Finished
۱۲:۳۰
Gangwon FC
۱
۲
Suwon Bluewings
Finished
۱۲:۳۰
Seongnam Ilhwa
۰
۲
Gwangju FC
Finished
۱۲:۳۰
FC Seoul
۰
۰
Daegu FC
Finished
۱۲:۳۰
Australia
Brisbane Premier League Reserve
St. George Willawong FC
-
-
Taringa Rovers SFC
Cancelled
۰۹:۳۰
Australia
Sunday League Premier Division Reserve
Queens Park SC
-
-
Hamersley Rovers SC Reserves
Cancelled
۰۹:۳۰
Wembley Downs SC
-
-
Joondalup Utd FC
Cancelled
۰۹:۳۰
Australia
Football Queensland Premier League
Ipswich Knights
-
-
South West Queensland Thunder FC
Cancelled
۰۹:۳۰
Simulated Reality League
Russia Premier League SRL
FK Lokomotiv Moscow SRL
-
-
FC Tambov SRL
Cancelled
۰۹:۳۰
FK Rubin Kazan SRL
-
-
FK Spartak Moscow SRL
Cancelled
۰۹:۳۰
FK UFA SRL
-
-
CSKA Moscow SRL
Cancelled
۰۹:۳۰
PFK Arsenal Tula SRL
-
-
Pfk Sochi SRL
Cancelled
۰۹:۳۰
Australia
NPL Queensland, Women
Mitchelton FC
-
-
Eastern Suburbs FC
Cancelled
۱۱:۳۰
Souths United
-
-
Logan Lightning
Cancelled
۱۱:۳۰
Australia
U20 NSW Premier League
Sydney United FC
-
-
Marconi Stallions FC
Cancelled
۰۷:۳۰
Rockdale Illinden U20
-
-
Sydney FC
Cancelled
۱۰:۳۰
Sydney FC
-
-
Rockdale Illinden U20
Cancelled
۱۰:۳۰
Sydney United FC
-
-
Rockdale Illinden U20
Cancelled
۱۱:۰۰
Costa Rica
Primera Division, Apertura
Santos de Guapiles
-
-
Perez Zeledon
Cancelled
۰۴:۳۰
Mexico
Primera Division, Apertura
Atlas FC
۰
۱
CF Pachuca
Finished
۰۴:۳۰
Tigres UANL
۳
۰
Queretaro FC
Finished
۰۶:۳۰
CF America
۱
۰
Guadalajara Chivas
Finished
۰۸:۳۰
Nicaragua
Primera Division
CD Ocotal
۱
۰
Diriangen FC
Finished
۰۳:۳۰
USA
Major League Soccer
DC United
۲
۲
Toronto FC
Finished
۰۳:۳۰
Ecuador
LigaPro Primera A
CS Emelec
۱
۱
LDU Quito
Finished
۰۳:۳۰
Uruguay
Primera Division
Defensor Sporting
۴
۲
Deportivo Maldonado
Finished
۰۲:۳۰
France
Ligue 1
Stade Rennais FC
۲
۱
AS Monaco FC
Finished
۰۱:۳۰
RC Strasbourg Alsace
۱
۰
Dijon FCO
Finished
۱۹:۳۰
Slovakia
Superliga
MFK Ruzomberok
-
-
MFK Zemplin Michalovce
Cancelled
۰۰:۳۰
MSK Zilina
-
-
SK Slovan Bratislava
Cancelled
۲۲:۳۰
FK Senica
-
-
DAC 1904 Dunajska Streda
Cancelled
۲۳:۳۰
Brazil
Paulista, Serie A3
EC Noroeste SP
-
-
Comercial FC SP
Cancelled
۰۰:۳۰
Brazil
Brasileiro Serie D
Uniao de Rondonopolis MT
-
-
Aguia Negra MS
Cancelled
۰۰:۳۰
Joinville EC SC
-
-
Gremio Novorizontino SP
Cancelled
۰۰:۳۰
Rio Branco FC AC
۲
۱
Independente PA
Finished
۰۲:۳۰
Bragantino Clube do Para PA
-
-
Vilhenense EC RO
Cancelled
۲۲:۳۰
Brasiliense DF
-
-
AA Caldense MG
Cancelled
۲۲:۳۰
ACD Potiguar RN
-
-
AD Frei Paulistano SE
Cancelled
۲۲:۳۰
Cascavel PR
-
-
AD Cabofriense RJ
Cancelled
۲۳:۳۰
CA Tubarao SC
-
-
EC Sao Luiz RS
Cancelled
۲۳:۳۰
EC Vitoria da Conquista BA
-
-
AA Coruripe AL
Cancelled
۲۳:۳۰
Ji-Parana FC RO
-
-
Atletico Acreano AC
Cancelled
۲۳:۳۰
Villa Nova AC MG
-
-
Palmas TO
Cancelled
۲۳:۳۰
AO Itabaiana SE
-
-
Abc FC RN
Cancelled
۲۳:۳۰
Guarany SC CE
-
-
Salgueiro PE
Cancelled
۲۳:۳۰
Australia
Sunday League Premier Division
Wembley Downs SC
-
-
Joondalup United
Cancelled
۱۱:۳۰
Queens Park SC
-
-
Hamersley Rovers SC
Cancelled
۱۱:۳۰
Australia
NPL, New South Wales
Rockdale City Suns
-
-
Sydney FC
Cancelled
۱۲:۳۰
Sydney FC
-
-
Rockdale City Suns
Cancelled
۱۳:۰۰
Estonia
II Liiga Louna/Lääs
Viljandi JK Tulevik II
-
-
Parnu JK Vaprus II
Cancelled
۱۴:۳۰
Paide Linnameeskond III
-
-
FC Kose
Cancelled
۱۴:۳۰
Serbia
U19 Serbian League
Radnicki Novi Beograd U19
-
-
FK Vozdovac
Cancelled
۱۲:۳۰
FK Radnicki 1923
-
-
FK Vojvodina Novi Sad
Cancelled
۱۳:۳۰
Estonia
Esiliiga
FC Elva
-
-
Vandra JK Vaprus
Cancelled
۱۴:۳۰
Russia
Nizhny Novgorod Region Higher League
Vodnik-Sshor-8 Nizhny Novgorod
-
-
Salyut-Sormovo Dzerzhinsk
Cancelled
۱۴:۳۰
Simulated Reality League
Ligue 1 SRL
FC Metz SRL
-
-
Stade de Reims SRL
Cancelled
۱۴:۳۰
Montpellier HSC SRL
-
-
Angers SCO SRL
Cancelled
۱۴:۳۰
Olympic de Marseille SRL
-
-
Lille OSC SRL
Cancelled
۱۴:۳۰
RC Strasbourg Alsace SRL
-
-
Dijon FCO SRL
Cancelled
۱۴:۳۰
OGC Nice SRL
-
-
Paris Saint-Germain SRL
Cancelled
۱۴:۳۰
FC Nantes SRL
-
-
AS Saint Etienne SRL
Cancelled
۱۴:۳۰
Stade Brestois 29 SRL
-
-
FC Lorient Srl
Cancelled
۱۴:۳۰
Bhutan
Premier League
Paro United FC
-
-
Thimphu City FC
Cancelled
۱۳:۳۰
Ireland
Munster Senior League
Tramore AFC
-
-
Kilworth Celtic
Cancelled
۱۳:۳۰
Croatia
3. Hnl, Center
NK Gaj Mace
-
-
NK Zagorec Krapina
Cancelled
۱۳:۳۰
Serbia
Srpska Liga, Istok
FK Car Konstantin
-
-
FK Radnicki Svilajnac
Cancelled
۱۳:۳۰
Germany Amateur
A-Jun-BL N/N-E
Hannover 96
-
-
Dynamo Dresden
Cancelled
۱۳:۳۰
Greece
U19 Super League
Volos NPS
-
-
Aris
Cancelled
۱۳:۳۰
France
U19 League, Women
FC Vendenheim U19
-
-
Saint Etienne AS
Cancelled
۱۳:۳۰
EA Guingamp U19
-
-
Saint Malo U19
Cancelled
۱۶:۳۰
Simulated Reality League
Premier League SRL
Leicester City SRL
-
-
Burnley FC SRL
Cancelled
۱۳:۳۰
Newcastle United SRL
-
-
Brighton & Hove Albion SRL
Cancelled
۱۳:۳۰
Chelsea FC SRL
-
-
Liverpool FC SRL
Cancelled
۱۳:۳۰
Southampton FC SRL
-
-
Tottenham Hotspur SRL
Cancelled
۱۳:۳۰
Croatia
Croatian Women Cup
Znk Granicar Zupanja
-
-
Nsm Visnjevac
Cancelled
۱۲:۳۰
Czech Republic
Divize E
FC Tvd Slavicin
-
-
Tatran Vsechovice
Cancelled
۱۲:۳۰
Austria Amateur
Oberliga Steiermark Mitte
FC Grossklein
-
-
TUS Rein
Cancelled
۱۲:۳۰
Simulated Reality League
LaLiga SRL
Real Betis Balompie SRL
-
-
Real Valladolid SRL
Cancelled
۱۲:۳۰
Granada CF SRL
-
-
Deportivo Alaves SRL
Cancelled
۱۲:۳۰
Real Sociedad SRL
-
-
Real Madrid SRL
Cancelled
۱۲:۳۰
SD Huesca Srl
-
-
Cadiz CF Srl
Cancelled
۱۲:۳۰
Czech Republic
MSFL
FC Fastav Zlin B
-
-
FC Banik Ostrava B
Cancelled
۱۲:۳۰
Slovacko B
-
-
FC Vysocina Jihlava B
Cancelled
۱۲:۳۰
SK Unicov
-
-
1 SC Znojmo FK
Cancelled
۱۲:۳۰
Australia
NSW Premier League 2
Hakoah
-
-
Blacktown Spartans
Cancelled
۱۲:۳۰
Ukraine
Vyscha Liga, Women
Bukovinskaya Nadezhda
-
-
Nika Mykolaiv
Cancelled
۱۲:۳۰
Austria Amateur
Wiener Stadtliga
SK Slovan HAC
-
-
Union AC Mauer
Cancelled
۱۲:۳۰
Simulated Reality League
Serie A SRL
Genoa CFC SRL
-
-
FC Crotone Srl
Cancelled
۱۲:۳۰
Parma Calcio 1913 SRL
-
-
SSC Napoli SRL
Cancelled
۱۲:۳۰
Juventus FC SRL
-
-
UC Sampdoria SRL
Cancelled
۱۲:۳۰
Sassuolo SRL
-
-
Cagliari SRL
Cancelled
۱۲:۳۰
Czech Republic
Divize D
Tj Sokol Lanzhot
-
-
SK Tatran Zdirec Nad Doubravou
Cancelled
۱۲:۳۰
Slovakia
3. Liga
TJ Jednota Banova
-
-
MSK Namestovo
Cancelled
۱۲:۳۰
Czech Republic
CFL
1. FC Karlovy Vary
-
-
AC Sparta Prague B
Cancelled
۱۲:۳۰
FK Pribram B
-
-
Povltavska FA
Cancelled
۱۲:۳۰
Chinese Taipei
Taiwan Football Premier League
Taichung Futuro FC
-
-
Hasus TSU FC
Cancelled
۱۲:۳۰
Taichung Futuro FC
-
-
Tatung FC
Cancelled
۱۲:۳۰
Tainan City FC
-
-
Red Lions FC
Cancelled
۱۲:۳۰
Brazil
Brasileiro Serie C
Boa EC MG
-
-
Ituano FC SP
Cancelled
۲۳:۳۰
Ypiranga FC RS
-
-
Criciuma EC SC
Cancelled
۲۳:۳۰
Brusque SC
-
-
Tombense FC MG
Cancelled
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید